Potkejme se na WebExpo 2016

Potkejme se na WebExpo 2016
WebExpo

Tento rok jsem se rozhodl poprvé navštívit konferenci WebExpo. Za poslední roky jsem na ni slyšel jen dobré reference, takže se velmi těším, co všechno se dozvím nebo koho tam potkám či uslyším.

Základní informace o WebExpo

webexpo 2016

Kdy: 23.-24.9.2016

Kde: Praha, Pasáž Lucerna

Cena: 4900,-

Celý program se skládá ze 3 velkých oborů (Development, Business, Design). Díky tomu, že přednášky jsou simultánně z různých oborů ve 3 místnostech, každý si přijde na své. Vzhledem k mému zaměření vím, že na designu se moc neobjevím, ale na přednáškách z byznysu budu většinu času.

Přednášky, na které se těším

  • Pátek 10.00,  Andrej Pančík, You don’t need anything – jak vše zvládnout rychle a s minimálními náklady. Andrej bude vystupovat i na letošním Marketing Festivalu. Když už si ho vybraly 2 největší konference, nemůžu na něm chybět!
  • Pátek 13.20, Jan Tichý, RFM analýza – přednáška bude právě o RFM analýze. Zatím jsem neměl s tímto pojmem zkušenost, ale třeba půjde využít při vytváření persón, které často v linkbuildingu používám.
  • Pátek 14.00, Peter Jakuš, Dátová obsesia na e-shope. Ako vďaka analytike viac zarobiť. – analytika je s linkbuildingem hodně spjatá a proto se těším na nové informace z tohoto oboru.
  • Pátek 15.20, Ivana Jíleková, Ako sme hackli bitcoinový bankomat – název přednášky zní tak zajímavě, že na ní prostě chybět nemůžu! Věřím, že navštěvovat přednášky, které zcela nesouvisí s mým oborem má smysl. Vždy mi pomohou rozšířit moje stávající myšlení.
  • Sobota 11.20, Steven van Vessum, Why your website needs a Continuous SEO Process – přednáška bude pojednávat o procesu kontinuální aplikace SEO, aby se předešlo zbytečným chybám.
  • Sobota 12.00, Mark Pollard, Strategy! The Workout – popis přednášky sice není vyplněn, ale podle jeho BIO to bude zajímavé a poučné 😉
  • Sobota 16.20, Tomáš Strejček, Proč by dneska někdo měl chtít dělat e-shop? – v této přednášce se dozvíme něco o vývoji e-commercových řešeních a nástin vize, kam to všechno směřuje.

Párty time

Kromě přednášek bude na programu i čtvrteční warm-up party, páteční veselice a samozřejmě sobotní afterpárty, kde je na programu například stand-up comedy s Danielem Čechem.

Máte čas? Potkejme se.

Přemýšleli jste nad účastí? V tom případě doufám, že nyní jste konečně rozhodlí stejně jako já. A proto, potkejme se na WebExpo 2016

Kromě mě tam letos bude i kolega linkbuilder Zdeněk Dvořák.

Budu se na vás těšit! Těm z vás, kteří se na konferenci nechystáte, ale zajímáte se o dění, doporučuji sledovat hashtag #webexpo.