Tip: Vzdělávejte se v autě

Tip: Vzdělávejte se v autě
Sluchátka Apple
Sluchátka Apple
Poslouchejte za jízdy

V současném světě moderních technologií existuje řada možností a zdrojů, které můžete pro své sebevzdělání využít – video, článek, knihy, …, ne všechny se však dají spojit s řízením auta. Možná jste už o tom někdy přemýšleli nebo vás můj tip bude alespoň inspirovat. Cestování je pro freelancera, volnonožce, zkrátka podnikatele docela běžným jevem. Já bych vám teď rád přiblížil svoji vlastní zkušenost s sebevzděláváním se v autě.

Podcast MladyPodnikatel

Celý tento článek a mé poslouchání v autě odstartovala facebooková diskuze s Jirkou Rosteckým, který se o tento magazín stará. Díky ní jsem zjistil, že videa, která opravdu nestíhám sledovat, existují i jako podcasty. Buď ve formě MP3 ke stažení pod daným videem nebo třeba i pro jablíčkáře. Z přednášek, které jsem zatím poslouchal, bych rád vypíchl jednu univerzální, která může pomoci nejen majitelům e-shopů, ale především jejich uživatelům – Michal Špaček o bezpečnosti e-shopů a jejich zákazníků.

Podcast Demarketing

Dalším zdrojem jsou podcasty Pavla Šímy s osobnostmi online marketingu. V současné chvíli existují 2 podcasty (Jindřich Fáborský, Roman Maco), ale snad už se pracuje na dalších. Verze pro jablíčkáře.

Audioknihy z Audiotéky

Mým ověřeným zdrojem audioknih je Audiotéka. Většinu knížek si samozřejmě musíte koupit, ale pokud jste dlouho žádnou nečetli, třeba z důvodu „Nemám čas na čtení“, tak je to ideální příležitost. Já vlastním například Brand Gap od Marty Neumeiera.

Podcast Mário Roženský*

Ti z vás, kteří by nevěděli, Mário Roženský je internetový podnikatel, kterž provozuje nástroj pro vlastní affiliate program AffilBox. Verze pro jablíčkáře.

Podcast Propagace na internetu*

Tento podcast patří Jakubu Čižmářovi, který je známý především jako odborník přes e-mail marketing. Dozvíte se v něm nejen o tom, jak dělat e-mail marketing, ale také affiliate, nebo optimalizaci pro vyhledávače. Verze pro jablíčkáře.

Podcast Včeliště*

Lidé z Včeliště se již nějakou dobou specializují na obsahový marketing, o kterém si můžete v jejich mluvených slovech více poslechnout. Verze pro jablíčkáře. *zatím jsem neposlouchal, pouze jsem si tento zdroj přidal k odebíraným. Doufám, že vám zdroje pomohou a využijete tak čas při řízení. Máte vlastní tipy na sebevzdělávání během jízdy nebo jiné zdroje? Pište mi do komentářů.